29 травня відбувся кастинг на участь у "Міс Україна-Всесвіт"-2018

2017 news1 29 травня 2018 року в Києві на теплоході «Silver Wave» відбувся відкритий кастинг на участь у конкурсі «Міс Україна Всесвіт-2018». Спробувати свої сили, стати володаркою головної корони країни і представити Україну на конкурсі «Міс Всесвіт-2018» змогла будь-яка українка віком від 18 до 28 років. Претендентки на почесний титул з'їхалися на кастинг з усіх регіонів України - Харків, Одеса, Запоріжжя, Вінниця, Кропивницький, Львів, Тернопіль, Горлівка, Київ та інших міст. Їх відібрали із 3-х тисяч надісланих заявок на адресу Національного комітету «Міс Україна Всесвіт».

Почесними членами журі кастингу стали:

 • Анна Філімонова, голова Оргкомітету конкурсу «Міс Україна Всесвіт»;
 • Олег Верняєв, український гімнаст, чемпіон світу, чотириразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон Європейських ігор, олімпійський чемпіон;
 • Даша Астаф'єва, модель, співачка, телеведуча, актриса;
 • Альона Венум, відома блогерка YouTube і Instagram;
 • Олексій Дівєєв-Церковний, телеведучий, кінопродюсер;
 • Анна Андрес, «Міс Україна Всесвіт-2014», модель, актриса;
 • Марія Літті,  «1 Віце-Міс Україна-Всесвіт», ведуча;
 • Світлана Легка, генеральна продюсерка конкурсу «Міс Україна Всесвіт»;
 • Альона Сподинюк, «Міс Україна Всесвіт-2016» і «Supermodel International-2017»;
 • Андрій Пальчевський, телеведучий, президент клініки Eurolab;
 • Ірина Дюденко, телеведуча, стилістка, постановниця дефіле конкурсу «Міс Україна Всесвіт».

Оргкомітет конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» вже третій рік поспіль проводить відкриті кастинги і запрошує на них представників преси. З усіх учасниць тільки 17 осіб отримають можливість потрапити до фіналу і боротися за діамантову корону всипану топазами. Нагадаємо, що переможниця «Міс Україна Всесвіт-2018» отримає право представити Україну на самому престижному  конкурсі краси планети - «Міс Всесвіт» (США).

«Мене часто запитують, за якими критеріями ми обираємо дівчат для участі в конкурсі. Канони краси змінюються з кожним роком і ми орієнтуємося на це, а також на вибір переможниць конкурсу «Міс Всесвіт». Для нас важлива ефектна зовнішність, гармонійна жіночна фігура, зріст від 170 см. Активна життєва і соціальна позиція, знання англійської мови, вміння себе презентувати, харизма, хобі та таланти. І важлива якість - любов до своєї країни і бажання привезти перемогу! Я дуже сподіваюся, що серед всіх учасниць конкурсу, ми знайдемо багато гідних дівчат», - розповіла Голова Оргкомітету конкурсу« Міс Україна-Всесвіт »Анна Філімонова.

Нагадаємо, що фінал конкурсу «Міс Україна Всесвіт-2018» відбудеться в серпні. Метою проведення конкурсу завжди була і залишається ідея популяризації та зміцнення позитивного іміджу України в світі. Бажання подарувати шанс молодим українкам максимально проявити себе, розкривши свій потенціал, продемонструвавши світові красу і таланти українських дівчат.

Слідкуйте за останніми новинами у соціальних мережах:

Facebook: Miss Universe Ukraine
Instagram: missukraine_universe