Міс Всесвіт

«Міс Всесвіт» — найбільш масштабний і престижний міжнародний конкурс краси. Власниками і організаторами цього світового конкурсу з жовтня 2022 року є тайський медіа конгломерат JKN Global Group Public Company Limited. Їм також належать конкурси «Miss USA» і «Miss Teen USA». Щорічно в конкурсі «Міс Всесвіт» бере участь близько ста претенденток з п'яти континентів. Фінал конкурсу краси дивиться більше двох мільярдів телеглядачів планети. Сотні мільйонів людей на будь-якому континенті земної кулі знають, що «Міс Всесвіт» дає розумним, красивим, амбітним жінкам шанс, який випадає тільки раз в житті, — можливість кар'єрного росту, матеріальну забезпеченість, нові враження. Вони отримують все, що потрібно для особистого і професійного розвитку, завдяки цілорічній підтримці організаторів конкурсу.

З моменту заснування в 1951 році конкурс «Міс Всесвіт» змінювався разом із тенденціями світової моди і уявленнями про жіночу красу. Відразу після присудження титулу «Міс Всесвіт», його володарка переїжджає до Нью-Йорка. З цього моменту вона протягом року подорожує по світу, займається благодійністю і соціальними проектами.

Переможниці конкурсу «Міс Всесвіт» зробили чудові кар'єри в дипломатії, бізнесі, видавничій справі, кіно і телебаченні. Сьогодні конкурс «Міс Всесвіт» спонукає прагнути до успіху, тому в ньому беруть участь амбітні і впевнені у собі дівчата, які відрізняються внутрішньою силою, освіченістю, багатим внутрішнім світом.

Офіційний сайт конкурсу «Міс Всесвіт»:
www.missuniverse.com