Фіналістки вирушили на тренування разом із Олесею Єгоричевою
![2019 10 20 egorycheva](/images/2019-10-20-egorycheva.jpg)
20 жовтня, з самого ранку фіналістки "Міс Україна Всесвіт"-2019 займалися спортом з відомою wellness-експерткою Олесею Єгоричевою.
Менторка здорового способу життя та журі "Міс Україна Всесвіт" Олеся Єгоричева на годину стала офіційним тренером фіналісток та показала декілька вправ, з яких варто розпочинати свій день щодня, аби підтримувати тіло в стрункості.