«Зелена Україна» - національний костюм для «Міс Всесвіт»

2019 national costume

 Анастасія Суббота представить Україну на шоу національних костюмів у вбранні від дизайн-студії SVITLO 

Зелений колір став символом цього року. Національний костюм, який «Міс Україна Всесвіт» -2019 Анастасія Cуббота представить в фіналі конкурсу «Міс Всесвіт» в США називається «Зелена Україна».

Ідея костюма — показати Україну такою, якою її бачить птах з висоти свого польоту. Такою, якою ми її любимо і знаємо: з її неповторними луками, родючою землею, лісами, ріками, унікальними флорою і фауною. У костюма також є своя «зелена ідеологія», яка закликає всіх українців пам'ятати, що ми повинні щодня міняти себе і свої звички, берегти природу, щоб наші нащадки могли побачити Україну такою ж прекрасною.

Автори костюма — дизайн-студія SVITLO — вже традиційно, четвертий рік поспіль, шиють костюм для переможниць «Міс Україна Всесвіт».

Для виготовлення костюма було використано 1000 клаптиків тканини різних відтінків зеленого кольору і фактур. Вбрання декорований нашивками з пір'я, пайєтками і мереживом з ефектом 3D. Прикраса для голови виготовлена з живих гілок, колосків, квіток мальви, стеблів кукурудзи, а всередині вмонтована підсвітка. Все це — ручна робота майстрів студії SVITLO. Костюм важить 28 кг. Над виготовленням костюма ретельно працювала команда з 10 чоловік протягом 2,5 місяців.

«Ми завжди витрачаємо багато сил і креативу на підготовку саме національного костюма. По-перше, ми любимо свою країну і, по-друге, це певне послання від нас світу» , — говорить про костюм Голова Національного комітету «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова.

 

Нагадуємо, що фінал конкурсу «Міс Всесвіт» -2019 відбудеться 8 грудня 2019 року в Атланті (Джорджія, США).
Україну на ньому представить 26-річна Анастасія Суббота із Запоріжжя, яка відправляється в США 27 листопада.

 

2019 costume big