15 жовтня відбувся фінал конкурсу "Міс Україна Всесвіт"-2021

2021 MissUkraineUniverse

Перемогу здобула 27-річна Анна Неплях з Дніпра.

Київ, 15 жовтня 2021 р. в розкішній обстановці залу Атріум Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт» -2021. Гості вечора першими дізналися ім'я дівчини, яка буде представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному конкурсі краси Miss Universe-2021, що відбудеться в Ізраїлі в грудні 2021 р.

 Володаркою престижного звання «Міс Україна Всесвіт»-2021 стала 27-річна Анна Неплях із Дніпра. «Я з дитинства дивилась конкурси краси по телевізору і мріяла, що колись буду однією з тих дівчат, які з такою честю представляють нашу країну. Стати «Міс Україна Всесвіт» - моя заповітна мрія, аби своїм прикладом показати всім дівчатам, що все можливо і все в нашій голові. Хочу, аби жінки навчилися любити себе та не заперечували свою силу в жіночності. Мрію мати жіночий центр, де жінки могли б бути однією сім’єю та отримувати психологічну допомогу, знання, розвивати творчі прояви, усвідомлювати свою цілісність та гармонізувати душу та тіло». 

Наступним етапом роботи команди Оргкомітету стане активна підготовка переможниці до участі в міжнародному конкурсі Miss Universe-2021.

Музична програма відбулася за участі: Ірини Білик, Tayanna, Oleynik & Стобой, Tancevanskiy, Андрія Невіна, Natalia Gordienko (Молдова), Лилу45, Samantha, Angel voices, Даші Суворової, танцювального дуету Дмитра Дікусара Та Ірини Журавської. Справжнім неочікуваним музичним сюрпризом для гостей вечора став виступ австралійської виконавиці в жанрі World Music, автора і композитора своїх пісень Перукуа (Peruquois). 

Цьогоріч в конкурсі змінилися критерії відбору учасниць. З претендентками проводили тривалі індивідуальні інтерв'ю і вибирали їх не тільки звертаючи увагу на зовнішні дані – враховувалися характер, навички комунікації, здатність створення особистого бренду та інші якості. Також була скасована система відбору дівчат на масштабних кастингах, формат змінився. Оргкомітет проводив для претенденток освітні лекції, було запроваджено систему, засновану на глибоких інтерв'ю, які тривали іноді по дві години. Оргкомітет конкурсу «Міс Україна Всесвіт», трохи послабив вимоги відбору і вже не так прискіпливо ставиться до таких параметрів, як зріст, параметри, пропорції.

«Сьогодні тренд бодіпозитиву, здорового ставлення до тіла – це ознака психічного здоров'я молоді. Ми хочемо пропагувати молодому поколінню те, що тіло жінки може бути різним. При відборі фіналісток велика увага приділялася тому, щоб дівчина насамперед була особистістю, мала особистий бренд, власні цінності, внутрішній стрижень, а не просто красиву зовнішність. Важливу роль відіграє характер учасниць і їхнє вміння бути частиною колективу. Девізом конкурсу цього року можна сміливо називати жіночу підтримку і дружбу. Ми ретельно підбирали дівчат – щоб вони були приємні, доброзичливі, комунікабельні, володіли знаннями нетворкінгу, спілкування, знали мови. Тому цього року серед фіналісток – дівчата, які вже чогось досягли в житті, а конкурс стане для них трампліном для досягнення нових завдань і цілей» - розповідає про цьогорічні зміни у кастингах президент конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова. 

У журі конкурсу увійшли:


- Анна Філімонова, Голова Національного комітету «Міс Україна Всесвіт»;
- Іванна Онуфрійчук, телеведуча, акторка;
- Жан Беленюк, спортсмен, борець греко-римського стилю, Олімпійський чемпіон Токіо 2020 року;
- Дар’я Білодід, спортсменка, дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 в Токіо;
- Анастасія Шухніна, fashion-директорка компанії Domino;
- Ярослав Самойлов, психолог, засновник Онлайн Інституту Практичної Психології;
- Ольга Компанієць, Чемпіонка України за версією UBPF і дворазова чемпіонка світу WBPF в категорії фітнес-бікіні, експерт в області краси та естетичної хірургії;
- Юрій Сугак, генеральний продюсер телеканалу «Україна 24»;
- Джованні Моро (Giovanni Moro), власник бренду годинників і аксесуарів Unimatic (Італія).


Перший вихід, а також вихід у вечірніх сукнях дівчат був в одязі від KEL by Elena Kondratova.
А дякуючи підтримці генерального партнера заходу Domino Group на fashion-дефіле конкурсантки одягнули сукні від іменитих брендів таких як Prada, Givenchy, Valentino, Giuseppe di Morabito, The Attico, David Koma ті ін.
На конкурсі купальників фіналістки дефілювали в Anabel Arto.

Після декількох дефіле були визначені ТОП 7: Юлія Семеніхіна, Софія Дорчинець, Неля Попович, Вікторія Апанасенко, Анна Неплях, Каріна Опара, Діана Дудка.

Призові місця розподілилися наступним чином:

"IV Міс Україна Всесвіт" -2021 стала Юлія Семеніхіна, 20 років, Кам‘янець-Подільський
"III Міс Україна Всесвіт" -2021 стала Софія Дорчинець, 20 років, Ужгород
"II Міс Україна Всесвіт"-2021 стала Неля Попович, 25 років, Ужгород
"I Міс Україна Всесвіт"- 2021, стала Вікторія Апанасенко 28 років, Чернігів

«Міс Україна Всесвіт» -2021 стала Анна Неплях, 27 років, Дніпро

У спеціальних номінаціях перемогли:

«Miss Style Domino» від генерального партнера заходу Domino Group - Юлія Фесюк, 28 років, Черкаси
«Miss BaByliss» - Карина Мухутдінова, 22 роки, Київ
«Miss Schwarzkopf Professional» - Анна Неплях, 27 років, Дніпро
«Miss Body 2021» - Каріна Опара, 20 років, Київ
«Miss Women’s Empowerment» - Вікторія Апанасенко 28 років, Чернігів
«Міс глядацьких симпатій» - Анна Неплях, 27 років, Дніпро

«Miss Eco International Ukraine 2021» - Неля Попович, 25 років, Ужгород. Неля представить Україну на міжнародному конкурсі «Miss Eco International 2021» в Єгипті. 

«Miss Charm Ukraine 2021» - Діана Дудка, 24 роки, Харків. Діана представить Україну на міжнародному конкурсі «Miss Charm 2021» у В'єтнамі.

В рамках конкурсу також відбулося традиційне нагородження в номінації «Легенда української музики та краси», якою в цьому році стала Ірина Білик.

За додатковою інформацією та фотоматеріалами
 звертайтеся, будь ласка, до Юрія Гулевича
тел.: 067-4480535