"Міс Україна Всесвіт"-2022 — Вікторія Апанасенко

2022 MUU

У зв'язку з повномасштабною війною титул було передано "1 Віце-Міс Україна Всесвіт"-2021.

Титул «Міс Україна Всесвіт»-2022 отримала Вікторія Апанасенко з м. Чернігів.

У зв’язку з повномасштабною війною в Україні Оргкомітет «Міс Україна Всесвіт» відмовився від традиційного святкового шоу цього року. Порадившись із партнерами з Miss Universe, було прийнято рішення передати титул «Міс Україна Всесвіт» Вікторії Апанасенко, «I Віце-Міс Україна Всесвіт»-2021.

Вікторія представить Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»-2022.

Вікторія Апанасенко прекрасно зарекомендувала себе протягом цього року: вона активно бореться за перемогу України на інформаційному фронті та здійснює волонтерську діяльність. Вікторія допомагає столичному закладу Naїve готувати їжу для батальйонів ЗСУ та людей похилого віку. Удвох з подругою займається адресною допомогою продуктами харчування, медикаментами і засобами гігієни для дітей, людей похилого віку та внутрішньо переміщених осіб.

Вікторія закінчила факультет психології КНУ ім.Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота». Обрала цей фах, тому що завжди мала бажання сприяти вирішенню соціальних проблем, що існують у нашому суспільстві, та мати можливість допомагати вразливим верствам населення. Дівчина - професійна модель та активно підтримує українські бренди.

Ми вже почали співпрацювати з дизайнерами над створенням вбрання для конкурсу національних костюмів, яке стане символом сили українського народу, та плануємо ряд важливих соціальних і волонтерських проектів спільно з послами інших країн і міжнародними організаціями.

Сподіваємося на те, що з підтримкою з боку українців, Вікторія зуміє максимально гідно представити Україну на найбільшому світовому конкурсі краси «Міс Всесвіт».